“HIQE FARE KËTË CHERR”/ Arian Çani e thumboi publikisht, reagon Ronela Hajati (FOTO) – AlpeGossip
“HIQE FARE KËTË CHERR”/ Arian Çani e thumboi publikisht, reagon Ronela Hajati (FOTO)

“HIQE FARE KËTË CHERR”/ Arian Çani e thumboi publikisht, reagon Ronela Hajati (FOTO)

Teksa kënga “Vuj” e Ronela Hajatit luhej në emisionin “Zonë e lirë” të Arian Çanit, ky u fundit e la pa fjalë publikun me reagimin dhe thumbimin për Ronelën.

“Hiqe fare këtë Cherr se s’na intereson kjo këngëtare, është kot fare bo bo bo. As nuk e përmend fare cila është, më krijon një kështu ajo mua, nuk e dua jo. Hyn në atë kategorinë e këngëtareve që nuk i ashtu dot fare, më krijon një gjë negative shumë.” -tha Çani duke shtrembëruar fytyrën.

Pas thumbimit të tij, edhe Ronela ka publikuar ditën e sotme një foto në Instastory ku shkruan: “Pushoni në paqe dëngla”, pa sqaruar asgjë më tepër në lidhje me thumbimin e saj, që me siguri i drejtohet Çanit.