XHAKETA GUCCI 3 MILION/ Vip-at që “çmendën” fansat me veshjet super të shtrenjta (FOTO) – AlpeGossip
XHAKETA GUCCI 3 MILION/ Vip-at që “çmendën” fansat me veshjet super të shtrenjta (FOTO)

XHAKETA GUCCI 3 MILION/ Vip-at që “çmendën” fansat me veshjet super të shtrenjta (FOTO)

Veshjet e personazheve të njohur janë gjtihmonë në qendër të vëmendjes. Gjithmonë vip-at priren drejt çmimeve marramendëse dhe të markave të fundit.

Fansat shpesh nuk ngurojne ti komentojne nëpër rrjetet sociale  veshjet dhe markat e njohura.

Mirëpo së fundmi në qendër të vëmendjes janë disa nga personazhe te  njohura të ekranit, të cilët duket se pas famës po i lejojn vetes të shpenzojnë pa e vrarë mendjen.

Loredana vazhdonë të kryesoj listën e femrave të showbizit e cila shpenzon deri në miliona për një xhaketë por nuk mund të mungojnë edhe emrat e reja të futur në botën e  ekranit si Tayna apo Rina.

Le të shohim personazhet e njohur dhe shpenzimet e tyre “të kripura”.

Tayna

Rina Balaj

Ardian Bujupi

Loredana

 

AlpeNews.al