FANSJA E OFENDON PAS NDRYSHIMIT “DRASTIK”/ Nxehet keq Aulona: Sikur të të… (FOTO) – AlpeGossip
FANSJA E OFENDON PAS NDRYSHIMIT “DRASTIK”/ Nxehet keq Aulona: Sikur të të… (FOTO)

FANSJA E OFENDON PAS NDRYSHIMIT “DRASTIK”/ Nxehet keq Aulona: Sikur të të… (FOTO)

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohura e më të komentuara që flet gjithnjë pa dorashka dhe thumbon personazhet e famshëm të showbizit shqiptar.

Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshe nga përditshmëria e saj dhe jo rrallë herë ndodh që kapet me fansat. Së fundmi ka publikuar një foto ku ka ndarë me ndjekësit e saj ndryshimin drastik që ka bërë në pamje pasi ka prerë flokët, por një fanse nuk e ka pëlqyer dhe e ka quajtur të shëmtuar.

Kjo gjë si ka pëlqyer aspak Aulonës dhe iu kthye keq fanses: “Të paktën nuk e kam surratin e shtrembër sikur të të kenë salduar”.