SI RRALLË HERË/ Shkëlzeni publikon foton “e ëmbël” krah Arminës – AlpeGossip
SI RRALLË HERË/ Shkëlzeni publikon foton “e ëmbël” krah Arminës

SI RRALLË HERË/ Shkëlzeni publikon foton “e ëmbël” krah Arminës

Prej disa vitesh  Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë në një lidhje dhe prej disa muajsh ata  janë fejuar. Ato janë një nga çiftet më romantike të përfolur në mediat rozë. 

Armina Mevlani është ajo që publikon gjithmonë foto nga momentet e tyre speciale. Kësaj Sradhe   ka qenë Shkëlzeni ai  që ka postuar në “Instaagramin” e tij disa foto ngaa mbrëmja e Krishtlindjeve.

Çifti shihet duke darkuar dhe krah njëri tjetrit.