E NJIHNI? Vogëlushi është një ndër artistët më të famshëm shqiptarë (FOTO) – AlpeGossip
E NJIHNI? Vogëlushi është një ndër artistët më të famshëm shqiptarë (FOTO)

E NJIHNI? Vogëlushi është një ndër artistët më të famshëm shqiptarë (FOTO)

Ndodh shpesh që njerëzit të bëhet nostalgjikë për të shkuarën, ashtu siç i ka ndodhur së fundmi dhe producentit të njohur, Turjan Hyskos.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto të shumë viteve më parë, kur ishte veçse një fëmijë. Fotoja është bardh e zi dhe nga veshja duket se është shkrepur në stinën e dimrit.

“Vizionar”, ka shkruar Turi krahas fotos.

Kujtojmë se ai do të bëhet së shpejti baba i një vogëlusheje, pasi Orinda Huta është në pritje të ëmbël.