POZOI NUDO/ Fotot e vajzës përfundojnë në faqen e ministrisë së mbrojtjes (FOTO) – AlpeGossip
POZOI NUDO/  Fotot e vajzës përfundojnë në faqen e ministrisë së mbrojtjes  (FOTO)

POZOI NUDO/ Fotot e vajzës përfundojnë në faqen e ministrisë së mbrojtjes (FOTO)

Një ngjarje aspak e këndshme i ka ndodhur një vajze të re.

Bëhet fjalë për një vazjë ruse, identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, ka bërë një foto nudo dhe gabimisht e ka publikuar në faqen e Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë.

Fotoja u shfaq për pak sekonda në llogarinë Mil_Ru, e cila zakonisht reklamon arsenalin e ushtrisë së Vladimir Putin.

Disa përdorues thanë se fotografia u ngarkua nga ish-gazetarja Rossiyana Markovskaya.