E PYESIN PËR ADI KRASTËN / Fiori Dardha e thotë troç çfarë mendon: Një zotëri…(FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PËR ADI KRASTËN / Fiori Dardha e thotë troç çfarë mendon: Një zotëri…(FOTO)

E PYESIN PËR ADI KRASTËN / Fiori Dardha e thotë troç çfarë mendon: Një zotëri…(FOTO)

Moderatorja Fiori Dardha  prej vitesh vijon një karrierë të suksesshem në ekranë. Për më tepër ajo dallohet edhe për natyrën e çiltër.

A jo është duke kaluar pushimet me familjen por kjo nuk e pengon të jetë aktive në rrjetet sociale   poston  foto të ndryshme  dhe video me djalin e vogël.

Fiori duket se adhuron lojën e re të instagramit “pyetje dhe  përgjigje”  ku u përgjigjet të gjitha pyetjeve që i drejtojnë ndjekësit.

Çfarë mendimi keni për Adi Krastën:   Ishte pyetja që i drejtohet moderatores.