“KAM LINDUR ATY, KËSHTU QË KAM GJAK…”/ Eva Murati zbulon origjinën e saj – AlpeGossip
“KAM LINDUR ATY, KËSHTU QË KAM GJAK…”/ Eva Murati zbulon origjinën e saj

“KAM LINDUR ATY, KËSHTU QË KAM GJAK…”/ Eva Murati zbulon origjinën e saj

Eva Murati është një nga moderatoret sportive më të komentuara të showbiz-it. Fansat e saj janë gjatë gjithë kohës të dinë më shumë për të dhe jetën e saj private, kështu që Eva ka vendosur t’i përgjigjet disa nga pyetjeve të tyre nëpërmjet opsionit ‘pyetje&përgjigje’. “Si ju duket qyteti i Elbasanit? Ballokumet”, e ka pyetur një nga fansat e saj, ndërsa moderatorja i ka shkruar: “1/4 e origjinës time është nga Elbasani, plus që kam lindur aty, kështu që kam gjak ballokumesh”, duke zbuluar kështu origjinën e saj. Kujtojmë se së fundmi Eva ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave për shkak të lidhjes së saj me djalin e Jozefina Topallit, Genarin.