”SI PITBULL PASKE DALË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SI PITBULL PASKE DALË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SI PITBULL PASKE DALË”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Bora Zemani ka postuar një foto ku duket tepër seksi me një fustan të zi por mesa duket një ndjekës e shqetëson poza që ajo ka marrë.

Kejvina Kthella ka ndarë me fansat e saj një foto ku duket vërtet provokuese, ndërsa një komentues nuk mendon tamam si ne…

Lori Hoxha ka zgjedhur të ndajë me fansat e saj një foto ku duket tepër e relakusar në një dhomë kripe. Njëri nga ndjekësit e saj nuk është i kënaqur me kualitetin dhe efektet e fotots… /AlpeGossip.al