DUKET SI NJË VAJZË E RE/ Nuk do ta besoni sa vjeçe mbush sot Agnesa Vuthaj (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SI NJË VAJZË E RE/ Nuk do ta besoni sa vjeçe mbush sot Agnesa Vuthaj (FOTO)

DUKET SI NJË VAJZË E RE/ Nuk do ta besoni sa vjeçe mbush sot Agnesa Vuthaj (FOTO)

Agnesa Vuthaj është cilësuar gjithmonë si një nga femrat më të bukura shqiptare e cila ka tërhequr përherë vëmendjen me pamjen e saj dhe jetën private.
Dita e sotme është shumë e veçantë për bukuroshen shqiptare pasi feston ditëlindjen. Këtë e ka bërë të ditur mikesha e saj e ngushtë Vesa Luma e cila ka publikuar një video të Agnesës dhe pranë saj ka shkruar: “Vajza e ditëlindjes”.

Agnesa mbush sot plotë 33 vjeçe dhe siç duket ka zgjedhur që ta festojë së bashku me mikeshat në Tiranë. Kujtojmë që në vitin 2003 bukuroshja shqiptare u shpall ‘Miss Kosova’ dhe më pas në 2004 ‘Miss Shqipëria’.