“RUAJNË ENDE FRESKINË”/ Njihuni me VIP-et që nuk tregojnë aspak për moshën që kanë (FOTO) – AlpeGossip
“RUAJNË ENDE FRESKINË”/ Njihuni me VIP-et që nuk tregojnë aspak për moshën që kanë (FOTO)

“RUAJNË ENDE FRESKINË”/ Njihuni me VIP-et që nuk tregojnë aspak për moshën që kanë (FOTO)

Të kujdesurit për veten është një nga gjërat më të rëndësishme të përditshmërisë e cila sigurisht që jep një efekt edhe në të ardhmen.

Shembuj të shumtë të cilët përforcojnë këtë vijën edhe nga realiteti ku personzhë të famshëm të ekranit apo edhe të thjeshtë në jetën e përditshme ë deopstrojnë këtë.

Disa nga femrat më sseksi të shoëbizit ruajnë ende freskinë e tyre  duke u shndërruar gjithnjë në object bisede se si kanë mundur ta bëjën këtë gjë të dëshiruar pothajse nga të gjithë.

Ato përfliten gjithnjë për bukurinë që e karakterizojnë dhe shërbejnë si motivim për shumë persona për tu kujdesur për pamjen e jashtëme.

Nga Eli Fara e deri tek Albërie Hadërgjonaj, këto janë “vajzat” e showbizit të cilat nuk duken aspak për moshën që kanë:

Eli Fara

Valbona Selimllari

Albërie Hadërgjonaj

Maja

Inva Mula

Manjola Nallbani

Ledina Çelo

/AlpeNews.al