BELEN RODRIGUEZ “DHURATË SPECIALE” FANSAVE/ Pozon nudo në Instagram… (FOTO) – AlpeGossip
BELEN RODRIGUEZ “DHURATË SPECIALE” FANSAVE/ Pozon nudo në Instagram… (FOTO)

BELEN RODRIGUEZ “DHURATË SPECIALE” FANSAVE/ Pozon nudo në Instagram… (FOTO)

Belen Rodriguez u ka bërë një dhuratë të veçantë ndjekësve të saj të shumtë në Instagram, duke postuar një fotografi tërësisht nudo.

Me sy të mbyllur dhe drita që i ndriçojnë trupin e zhveshur, Belen e shoqëron foton me përshkrimin: “Piel” (Lëkurë).

Me pushime në Ibiza, “showgirl”-i argjentinas tregon veten ashtu si e ka bërë nëna, duke bërë që fansat ta mbushin më “like” dhe komente.