“BURRI I THA E TEPROVE”/ Ledina Çelo s’i dëgjon kritikat! Del zhveshur e shtrirë në shezlong (FOTO) – AlpeGossip
“BURRI I THA E TEPROVE”/ Ledina Çelo s’i dëgjon kritikat! Del zhveshur e shtrirë në shezlong (FOTO)

“BURRI I THA E TEPROVE”/ Ledina Çelo s’i dëgjon kritikat! Del zhveshur e shtrirë në shezlong (FOTO)

Ajo është një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar dhe mbetet në super formë, pavarësisht viteve.

Kohë më parë ajo bëri bujë me daljen e saj pa të brendshme me një fustan rrjete për të prezantuar festivalin në RTSH ndërsa pohoi në “Xing me Ermalin” që burri i kishte thënë që e teprove pak.

E shtrirë në një shezlong, e zhveshur ajo ka nxjerr në pah të pasmet e saj, teksa merr rreze dielli në oborrin e shtëpisë.

“Më në fund diell,”– shkruan Ledina Çelo në foton e saj.