DUA LIPA I VË FLAKËN INSTAGRAMIT/ Publikon FOTOT hot me bikini dhe i mahnit të gjithë – AlpeGossip
DUA LIPA I VË FLAKËN INSTAGRAMIT/ Publikon FOTOT hot me bikini dhe i mahnit të gjithë

DUA LIPA I VË FLAKËN INSTAGRAMIT/ Publikon FOTOT hot me bikini dhe i mahnit të gjithë

Dua Lipa nuk i ka ndalur pushimet. Pas Shqipërisë ajo u nis sërish me pushim së bashku me familjen dhe të dashurin e saj Anwëar Hadid.

Këngëtarja me famë botërore ka qenë mjaft aktive këto kohë në rrjete sociale, duke shpërndarë fotografi dhe video të shumta nga pushimet e saj.

Së fundmi Dua ka publikuar foto ku shihet pranë pishinës dhe në pah ka treguar linjat e saj perfekte dhe trupin e tonifikuar.

Ajo ka zgjedhur një palë rroba-banjo të veçanta të cilat i vënë më në pah linjat perfekte të trupit.

Fansat janë mahnitur nga bukuria e 25-vjeçares dhe pëlqimin e tyre e kanë konfirmuar me shumë ‘like’ dhe komente drejtuar fotove të saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTOT