Stresi paralajmëron ”goditjen” e radhës: Të gjithë më pyesin kur, unë ju them bëhuni… (FOTO) – AlpeGossip
Stresi paralajmëron ”goditjen” e radhës: Të gjithë më pyesin kur, unë ju them bëhuni… (FOTO)

Stresi paralajmëron ”goditjen” e radhës: Të gjithë më pyesin kur, unë ju them bëhuni… (FOTO)

Vera është sezoni kur artistët zgjedhin të publikojnë këngët e tyre duke shtuar kështu konkurencën mes njëri-tjetrit.
Deri më tani thuajse të gjithë e kanë prezantuar nga një këngë herë komike, ritmike si dhe bashkëpunime që nuk i kishim menduar.

Jashtë nuk mund të mbetej dhe reperi Stresi, i cili me anë të një postimi ka treguar se për një javë do të publikojë një këngë që do të mbetet gjatë në kujtesën e të gjithëve.

‘Te gjithe pyesin Kur????? ‘Gun Shoot’ do jete nje kenge qe s’do ju merzitet kurre, do jete goditese dhe shume e mirepritur dhe do dale shum shpejt. Javes qe vjen do i mbarojm xhirimet e gjitha dhe Kapiten Stresinjo ju thot Behuni Gati’ ka shkruar Stresi në postimin e tij.