NGA PANTALLONAT E DERI TEK FUNDET/ Rregulli i këtij kombinimi nuk do t’ju zhgënjejë – AlpeGossip
NGA PANTALLONAT E DERI TEK FUNDET/ Rregulli i këtij kombinimi nuk do t’ju zhgënjejë

NGA PANTALLONAT E DERI TEK FUNDET/ Rregulli i këtij kombinimi nuk do t’ju zhgënjejë

Nuk ka rëndësi sa e madhe është garderoba juaj. Në të shumtën e rasteve, është më mirë të dish çfarë të bësh me to, prandaj tregohuni të zgjuar. Nëse keni disa pulovra, funde, xhinse dhe një pallto të ngrohtë dimri, jeni në rregull. Tani duhet vetëm të jeni krijues dhe të bëni kombinime që i bëjnë të tjerët të mendohen gjatë për garderobën tuaj.

Luani me tonalitetet e rrobave dhe bëni kombinime minimaliste. Ka qindra mënyra për të veshur gjërat tuaja të preferuara!

1. E kuqja

Rregulli i këtij kombinimi nuk do t'ju zhgënjejë kurrë

Këtë pulovër fundjavave e kombinoni me një fund të tillë e ndërsa gjatë ditëve në zyrë me xhinse/pantallona.

2.Portokallia

Rregulli i këtij kombinimi nuk do t'ju zhgënjejë kurrë

3. Mos hiqni dorë nga bluja!

Rregulli i këtij kombinimi nuk do t'ju zhgënjejë kurrë

Investoni në një pulovër të tillë dhe kombinojeni me xhinse në ngjyrë më të hapur se ajo.

4. Bezha

Rregulli i këtij kombinimi nuk do t'ju zhgënjejë kurrë

Kaq ju duhet për t’u dukur e veshur shtrenjtë!

Burimi: Who What Wear