NË PRITJE TË ËMBËL/ Gjysmë të zhveshur, Ledri ndan FOTON më të veçantë me Sarën – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Gjysmë të zhveshur, Ledri ndan FOTON më të veçantë me Sarën

NË PRITJE TË ËMBËL/ Gjysmë të zhveshur, Ledri ndan FOTON më të veçantë me Sarën

Çifti shumë i dashur për publikun, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Sara është në pritje të një vajze dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Plot emocione, Ledri i ka kushtuar një këngë të bijës. Kënga mban titullin “Si baba” dhe do të publikohet ditën e nesërme.

Vetëm pak më parë, reperi ka publikuar një foto ku shihet krah Sarës, duke lënë të kuptohet se dhe ajo të jetë në videoklip. Në foton në fjalë reperi shihet duke prekur barkun e rrumbullakosur të partneres, ndërkohë që të dy janë gjysmë të zhveshur.