DUKET E MAHNITSHME/ Agnesa Vuthaj bëhet sërish nuse dhe na la pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
DUKET E MAHNITSHME/ Agnesa Vuthaj bëhet sërish nuse dhe na la pa fjalë (FOTO)

DUKET E MAHNITSHME/ Agnesa Vuthaj bëhet sërish nuse dhe na la pa fjalë (FOTO)

Agnesa Vuthaj është bërë sërish nuse.
Është e disata herë që Agnesa Vuthajn e shohim me vello të bardha por statusi i saj vazhdon akoma të jetë ‘single’, shkruan lajmi.net.

Arsyeja se përse Agnesa vesh fustane nusërie shpesh është sepse ajo reklamon punën e kreatorëve të ndryshëm.

Së fundmi ajo sërish e ka veshur një të tillë dhe i shkon shumë përshtat. Kështu e kanë vlerësuar ndjekësit me komente.