Nga grimi deri tek ngrënia e çokollatave, shikoni se çfarë ndodhi mbrëmë pas kamerave në “Opinion” (VIDEO) – AlpeGossip
Nga grimi deri tek ngrënia e çokollatave, shikoni se çfarë ndodhi mbrëmë pas kamerave në “Opinion” (VIDEO)

Nga grimi deri tek ngrënia e çokollatave, shikoni se çfarë ndodhi mbrëmë pas kamerave në “Opinion” (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në “Opinion” në Tv Klan u fol për vendosjen e TVSH-së për biznesnin e vogël.

Në panel ishin të ftuar ekspertë të fushës, analistë dhe gazetarë.

Ndërsa “Opinin” ka publikuar edhe disa video se çfarë ndodh pas kuintave.

Në video-t mjaft interesante shihet Blendi Fevziu bashkë me gazetarët që përgatisin kronikat që do transmetohen në emision. Ndërsa gjatë kësaj kohe ata konsmojnë edhe çokollata në zyrë.

Ndiqni videot!