Nuk ka të ndalur/ Orjola “ÇMENDET” në festën e Beatrix, ju tregon të gjithve…(FOTO) – AlpeGossip
Nuk ka të ndalur/ Orjola “ÇMENDET” në festën e Beatrix, ju tregon të gjithve…(FOTO)

Nuk ka të ndalur/ Orjola “ÇMENDET” në festën e Beatrix, ju tregon të gjithve…(FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi mund të konsiderohet si dikush që shfrytëzon çdo mundësi për të ekspozuar “pikat e forta”.

Së fundi, modelja ka marrë pjesë në ditëlindjen e këngëtares së njohur, Beatrix Ramosaj. Nga aty e shohim shumë provokuese dhe seksi veshur me pantallona të shkurtë dhe po ashtu bluzë të shkurtë.

Kurse, me lëvizjen më të vogël mund të shihje se gjoksi i Oriolës mund të dilet në “shesh”