U vendos: Ju prezantojmë veshjen më të bukur të klipeve të kësaj vere (FOTO) – AlpeGossip
U vendos: Ju prezantojmë veshjen më të bukur të klipeve të kësaj vere (FOTO)

U vendos: Ju prezantojmë veshjen më të bukur të klipeve të kësaj vere (FOTO)

Tani që jemi zyrtarisht në korrik, mund të themi pa frikë se është koha e videoklipeve.

Artistët shqiptarë kanë nisur një konkurrencë të fortë se kush do të zërë vendin e hitit më të bukur të verës 2018.

Një garë e madhe ka nisur edhe mes femrave të njohura të muzikës shqiptare, të cilat po vijnë me risi në look. Por cila është veshja më e bukur që iu kanë zënë sytë deri më sot?

“iconstyle.al” realizoi një sondazh për të veshurën më bukur të klipeve dhe fituesja është: Elvana Gjata.

Nisur nga klipi më i fundit i Elvanës, “Mike”, e cila u shfaq me një fustan të kuq me dekolte marramendëse, ndjekësit e kanë pëlyer më së shumti.

#Mike 19:00

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on