“Çfarë shembulli u jep vajzave të reja”/Fansi e kritikoi për fotot TOPLESS por Roza Lati nuk ja përton (FOTO) – AlpeGossip
“Çfarë shembulli u jep vajzave të reja”/Fansi e kritikoi për fotot TOPLESS por Roza Lati nuk ja përton (FOTO)

“Çfarë shembulli u jep vajzave të reja”/Fansi e kritikoi për fotot TOPLESS por Roza Lati nuk ja përton (FOTO)

oza Lati njihet si një ndër personazhet më pa komplekse të showbizit dhe që gjithmonë i thotë gjërat troç. Kjo gjë e bën atë akoma më interesante dhe të dashur për publikun.

Roza di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen si me ato që thotë dhe me fotot provokuese që poston nërrjete sociale. Së fundmi ajo bashkë me mikun e saj të ngushte, stilistin Niko Komani, kanë sjellë një set fotografik të guximshëm, ku e shohim Rozën mjaft seksi.

Mirëpo një nga ndjekësit e saj e kritikon, lidhur me faktin se po ndikon negativisht te adoleshentet në Shqipëri. Por moderatorja ka mbyllur gojët e liga me komentin më poshtë.