E NJIHNI? Është sot një ndër vajzat më të komentuara të ekranit (FOTO) – AlpeGossip
E NJIHNI? Është sot një ndër vajzat më të komentuara të ekranit (FOTO)

E NJIHNI? Është sot një ndër vajzat më të komentuara të ekranit (FOTO)

Personazhet e njohur publikojnë shpesh në profilin e tyre të Instagramit foto nga e kaluara. Kështu ka bërë së fundmi dhe këngëtarja e njohur Flaka Krelani.

Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto nga fëmijëria. Në foton në fjalë Flaka është një vogëlushe 4 vjeçe, e buzëqeshur, shumë e ëmbël, me flokë me baluke dhe me kapuç në kokë.

“Baby Flaki 4”, shkruan këngëtarja krahas fotos.