Ndërkohë që neve na “mbyti” shiu dhe vapa, Alketa Vejsiu po pushon në parajsë! (FOTO) – AlpeGossip
Ndërkohë që neve na “mbyti” shiu dhe vapa, Alketa Vejsiu po pushon në parajsë! (FOTO)

Ndërkohë që neve na “mbyti” shiu dhe vapa, Alketa Vejsiu po pushon në parajsë! (FOTO)

Moderatorja e famshme shqiptare Alketa Vejsiu duket se i ka nisur pushimet më herët nga të tjerët.

Pas mbylljes së spektaklit “Në kurthin e Piter Pan” Vejsiu ka vendosur të relaksohet në parajsë.

Gjatë ditës së sotme përmes postimeve të shumta në Instagram Alketa ka treguar se ndodhet në Afrikën e largët dhe po shijon mrekullitë e natyrës së atjeshme.

Mes detit, pyjeve dhe krijesave të veçanta moderatorja duket se po argëtohet në një botë ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim në përditshmëri.