E PRANISHME NË DASMËN MBRETËRORE/ Pippa Middleton tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
E PRANISHME NË DASMËN MBRETËRORE/ Pippa Middleton tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

E PRANISHME NË DASMËN MBRETËRORE/ Pippa Middleton tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Pippa Middleton ka qenë e pranishme në dasmën mbretërore të Princeshës Eugenie dhe Jack Brooksbank, edhe pse në muajin e 9-të të shtatzanisë.

Motra e dukeshës së Kembrixhit, Kate u fotografua duke mbërritur në Sait George’s Chapel në Kështjellën Windsor me një fustan jeshil e shoqëruar nga vëllai James Middleton.

Pippa tërhoqi vëmendjen me fustanin, ku në sy ra barku i saj i rrumbullakosur dhe dukej mahnitëse.

Ajo është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin James Mattheës, me të cilin u martua në maj 2017.