NJË TJETËR “FERRARI” NË KOLEKSION/ Noizy prezanton makinën super luksoze (FOTO) – AlpeGossip
NJË TJETËR “FERRARI” NË KOLEKSION/ Noizy prezanton makinën super luksoze (FOTO)

NJË TJETËR “FERRARI” NË KOLEKSION/ Noizy prezanton makinën super luksoze (FOTO)

Noizy sot na tha mirëmëngjes përballë një veture super luksoze.
Një Ferrari i bardhë shihet në imazhet e fundit që i ka publikuar ndërsa nuk ka treguar se kush është pronari.

Duke e ditur se ai është i dhënë shumë pas tyre, ka gjasë që t’ia ketë vënë syrin këtij Ferrari për ta blerë.

Noizy shpesh publikon foto të tilla dhe kemi pasur rastin që parkingun përpara shtëpisë së tij ta shohim me përplot vetura të ndryshme super suksoze.