Nuk përmbahet Rita Ora, ja si feston me tifozët kroatë (FOTO) – AlpeGossip
Nuk përmbahet Rita Ora, ja si feston me tifozët kroatë (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, ja si feston me tifozët kroatë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka mbajtur një concert mbrëmjen e kaluar në Kroaci.

Fansat njëkohësisht dhe tifozë të Kroacisë kanë festuar bashkë me këngëtaren kualifikimin e Kroacisë në gjysmëfinale.

Rita jo vetëm i ka argëtuar fansat e saj po dhe iu është bashkuar për të festuar me ta. Krahas videove ajo shkruan : ‘Ne po festojmë sonte’…