PAS SHUMË KOHËSH/ Adrian Gaxha i kthehet dashurisë së vjetër (FOTO) – AlpeGossip
PAS SHUMË KOHËSH/ Adrian Gaxha i kthehet dashurisë së vjetër (FOTO)

PAS SHUMË KOHËSH/ Adrian Gaxha i kthehet dashurisë së vjetër (FOTO)

Adrian Gaxha nuk hyn në listën e artistëve që janë aktiv me projekte të reja dhe koncerte.

Megjithatë përmes rrjeteve sociale ai i mban të informuar ndjekësit e tij.

Së fundmi, këngëtari ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instsgram, ku shfaqet në palestër.

“Dita e parë”, ka shkruar ai mbi foto, duke nënkuptuar se i është rikthyer “dashurisë” së vjetër pas një pauze të shkurtër.