Si do të dukeshin VIP-at nëse do të të ishin “plakur” si njerëzit e thjeshtë? – AlpeGossip
Si do të dukeshin VIP-at nëse do të të ishin “plakur” si njerëzit e thjeshtë?

Si do të dukeshin VIP-at nëse do të të ishin “plakur” si njerëzit e thjeshtë?

Në botën e VIP-ave, koha me të vërtetë funksionon ndryshe – pa marrë parasysh sa vjeç janë, ato gjithmonë duken bukur, të rinj dhe të freskët. Kjo është arsyeja pse një kirurg plastik nga Londra, Dr Julian De Silva, vendosi të kuptojë se si do të dukeshin yjet e famshëm të Hollivudit, nëse ato do të plakeshin si ”gratë mesatare’’, shkruan Class.

Për ta bërë këtë, ai përdori programin e tij Future Face dhe analizoi 10 të vjetra foto të personazheve të famshëm dhe shtoni disa shenja normale të plakjes që mund të shfaqeshin në fytyrat e tyre gjatë 20 viteve.

Më poshtë do të shikoni rezultatet dhe do të mbeteni pa fjalë:

Jennifer Aniston

.

Jennifer Lopez

.

Nicole Kidman

.

Amanda Holden

.

Salma Hayek

.

Catherine Zeta-Jones

.

Kylie Minogue