VAJZA E JONIDA SHEHUT BËN 3 VJEÇ/ Ja fjalët e bukura që ajo i kushton (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA E JONIDA SHEHUT BËN 3 VJEÇ/ Ja fjalët e bukura që ajo i kushton (FOTO)

VAJZA E JONIDA SHEHUT BËN 3 VJEÇ/ Ja fjalët e bukura që ajo i kushton (FOTO)

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Jonida Shehu, ndan vazhdimisht me ndjekësit e saj foto familjare, kryesisht me të bijën, Kristal.

Ditën e sotme Kristal ka ditëlindjen dhe bën 3 vjeç. Moderatorja ka ndarë dy foto të ëmbla me të bijën. Në njërën prej tyre e vogla Kristal është mbështetur në kraharorin e Jonidës ndërsa në tjetrën ajo ndodhet në pishinë bashkë me të atin.

Në mbishkrimin që ka shoqëruar fotot, Jonida ka bërë të ditur që e bija feston ditëlindjen dhe ka shkruar këto fjalë për të: “Kush bëri 3 vjeç sot. Kush është goca më e mirë në shtëpinë tonë? Kush e gjen ka një përqafim nga Kristali”.