ENDE NUK E KA GJETUR SHPIRTIN BINJAK/ Olta e “BB” bëhet nuse dhe pozon me te brendshme në natën e parë (FOTO) – AlpeGossip
ENDE NUK E KA GJETUR SHPIRTIN BINJAK/ Olta e “BB” bëhet nuse dhe pozon me te brendshme në natën e parë (FOTO)

ENDE NUK E KA GJETUR SHPIRTIN BINJAK/ Olta e “BB” bëhet nuse dhe pozon me te brendshme në natën e parë (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Oltën e “Big Brother”, një nga vajzat më simpatike dhe të komentuara në media. Sidomos vitet e fundit Olta ka qenë shumë e komentuar për ndryshimin në pamje dhe tanimë është kthyer në një modele Instagrami.

Së fundmi Olta ka pozuar me te brendshme të bardha si nuset në natën e parë tëmartesës.

Ndërsa në fotot e tjera ish-banorja shfaqet me fustanin e bardhë të nusërisë.

Mirëpo Olta ende nuk e ka gjetur shpirtin binjak dhe këto foto janë bërë për një set fotografik.

“Nuse me të bardha është një ëndërr që unë e kam pasur kur kam qenë e vogël dhe është një ëndërr që kam parë shpesh në ëndërr. Them se do të bëhet realitet kur të vijë momenti, por nuk do ta lë një ëndërr në sirtar”, është shprehur Olta për “Panorama plus”.