PAS 8 MUAJSH BRENDA NË QELI/ Stresi nis pushimet, pozon me Kejsin në plazh (FOTO) – AlpeGossip
PAS 8 MUAJSH BRENDA NË QELI/ Stresi nis pushimet, pozon me Kejsin në plazh (FOTO)

PAS 8 MUAJSH BRENDA NË QELI/ Stresi nis pushimet, pozon me Kejsin në plazh (FOTO)

Pak ditë më parë reperi i njohur dhe i shumë komentuar, Stresi u la i lirë  pas 8 muajsh brenda në qeli. Reperi u prit me duartrokitje nga familjarët dhe miqtë jashtë dyerve të qelisë nëburgun e Fushë-Krujës.

Pas daljes, Stresi ka nisur pushimet së bashku me Kejsin e cila ka postuar disa foto ku çifti shfaqen duke u relaksuar në plazh.

“Bisha ime”, shkruan Kejsi në një nga fotot.

Stresi ka njoftuar se së shpejti do rikthehet edhe në muzikë me këngë të reja.