DIKUR “ÇIFTI SIMPATIK”/ Sot Roza dhe Stine festojnë së bashku në club striptizmi (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR “ÇIFTI SIMPATIK”/ Sot Roza dhe Stine festojnë së bashku në club striptizmi (FOTO)

DIKUR “ÇIFTI SIMPATIK”/ Sot Roza dhe Stine festojnë së bashku në club striptizmi (FOTO)

Stine dhe Roza Lati ishin një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare. E ata ishin tamam çifti që na tregoi se pas ndarjes mund të ekzistojë shoqëria. Ata mbetën miq dhe shpesh herë dilnin në shoqërinë e njëri-tjetrit, por sot Roza Lati është një moderatore e suksesshme, ndërkohë që Stine është i martuar edhe me një vajzë.

Së fundmi, mbrëmjen e 31-Tetorit, për festën e “Halloween”, Roza Lati dhe Stine janë gjetur në të njejtin vend. Roza ka qenë ajo që ka postuar InstaStory në ambientet e klubit të striptizmit, ndërkohë që sipas robiz.al kjo foto e Stines është bërë në të njëjtin klub. Të jenë takuar vallë, apo të jetë një foto e vjetër e Stines?