TRENDET E FUNDIT/ Aksesorët që do të na pëlqejnë do të kenë këtë ngjyrë (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET E FUNDIT/ Aksesorët që do të na pëlqejnë do të kenë këtë ngjyrë (FOTO)

TRENDET E FUNDIT/ Aksesorët që do të na pëlqejnë do të kenë këtë ngjyrë (FOTO)

Të gjithë mundohemi të jemi sa më të “updatuar” me modën dhe nuk duam të na shpëtojë asnjë e re.

Risi të reja ka pasur këtë sezon për sa i përket trendeve të fundit dhe kësaj here ne do të përqëndrohemi tek ngjyrat.

Këtë herë sezoni do të përfaqësohet nga  ngjyra e verdhë dhe ajo do dominojë gjithçka, veshje këpucë dhe aksesorë.

AlpeNews.al ju njeh me veshjet apo aksesorët ku e verdha mustardë përshtatet më së shumti:

1.Çantat e verdha

2.Këpucët e verdha

 

3.Shajtë e verdhë 

4.Rripat e verdhë

5.Syzet, dorezat, kapelet