45 KILOGRAMË MË PAK/ Vështirë ta njihni Adele me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
45 KILOGRAMË MË PAK/ Vështirë ta njihni Adele me pamjen e re (FOTO)

45 KILOGRAMË MË PAK/ Vështirë ta njihni Adele me pamjen e re (FOTO)

Adele, këngëtarja me zërin brilant, nuk ka më pamjen e dikurshme. Prej muajsh po flitet për ndryshimin drastik që këngëtarja pësoi në pamje dhe nga dita në ditë s’po e njohim më. Adele ka humbur 45 kilogramë dhe e arriti këtë falë një diete të rreptë dhe palestrës.

Së fundmi Adele ishte në festën e “Oscars” ku pozoi me një gazetare.

Këngëtarja 31-vjeçare kishte veshur një fustan “Ralph & Russo” dhe në sy ra jo vetëm trupi i hollë, por edhe ndryshimi që ka pësuar në fytyrë.

Kujtojmë që Adele gati një vit më parë u nda nga bashkëshorti, me të cilin ka një djalë.