JA VAJZA QË I KA VJEDHUR ZEMRËN/ Reperi Shqiptar del zbuluar nga postimet në Instagram – AlpeGossip
JA VAJZA QË I KA VJEDHUR ZEMRËN/ Reperi Shqiptar del zbuluar nga postimet në Instagram

JA VAJZA QË I KA VJEDHUR ZEMRËN/ Reperi Shqiptar del zbuluar nga postimet në Instagram

S4MM ka qenë një nga reperët më të komentuar përsa i përket jetës së tij private. Reperi është shumë i fshehtë në lidhje me këtë temë, por së fundmi postimet e tij në ‘Instagram’ e kanë nxjerrë zbuluar. Sipas ‘Prive.al’, S4MM është në një lidhje me një vajzë të quajtur Filis, e cila jeton në Zvicër. Detajet në ‘Instagram-in’ e tyre kanë qenë ato që e kanë nxjerrë çiftin zbuluar, pasi si reperi ashtu dhe Filisi kanë publikuar foto ku duket qartë se janë në të njëjtin vend. S4MM ka bërë shpeshherë dedikime në këngët e tij dhe tani më në fund, u njohëm me vajzën që i ka vjedhur reperit shqiptar zemrën. Asnjë nga dyshja nul ka folur në lidhje me këto aludime, megjithatë presim një konfirmim zyrtar nga ai ose Filisi.