SHIKONI SI REAGON VOGËLUSHJA KUR.../ Loredana poston videon e ëmbël - AlpeGossip
SHIKONI SI REAGON VOGËLUSHJA KUR…/ Loredana poston videon e ëmbël

SHIKONI SI REAGON VOGËLUSHJA KUR…/ Loredana poston videon e ëmbël

Vitin e kaluar çifti shumë i komentuar në media, Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të vogëlushes Hana. Çifti ishin të parët që postuan portretin e të bijës duke mos e fshehur aspak nga publiku e madje duke postuar shpesh foto e video me të.

Video e fundit e postuar nga Loredana është shumë e ëmbël pasi Hana shfaqet duke dëgjuar këngën e prindërve “Eiskalt”.

Vogëlushja të shkrin me buzëqeshje kur dëgjon zërin e Loredanës dhe këtë pjesë që do t’jua ëmbëlsojë ditën, mund ta dëgjoni në videon e mëposhtme.