BJONDE APO BRUNE? Oriola Marashi na paska gënjyer të gjithëve! (FOTO) - AlpeGossip
BJONDE APO BRUNE? Oriola Marashi na paska gënjyer të gjithëve! (FOTO)

BJONDE APO BRUNE? Oriola Marashi na paska gënjyer të gjithëve! (FOTO)

Të gjithë menduam se kishte vendosur të ndryshonte përfundimisht pamjen duke u bërë bjonde, por Oriola Marashi na paska gënjyer.

Pas fotove magjepsëse me flokët e shkurtër bjondë duket se modelja e njohur ka vendosur t’u rikthehet sot sërish flokëve të saj natyralë.

Në foton e postuar pak më parë në Instastory ajo duket me flokët e saj të zeza dhe me gjatësinë e përhershme duke vertetuar se nuk ka bërë asnjë ndryshim në pamjen e saj.