PASI ZBULOI LAJMIN PËR MARTESË/ Jonida Vokshi jep lajmin e bukur – AlpeGossip
PASI ZBULOI LAJMIN PËR MARTESË/ Jonida Vokshi jep lajmin e bukur

PASI ZBULOI LAJMIN PËR MARTESË/ Jonida Vokshi jep lajmin e bukur

Një javë më parë e ftuar në “Xing me Ermalin”, Jonida Vokshi bëri për herë të parë publike lidhjen me aktorin dhe producentin nga Kosova, Besnik Krapi dhe dha ekskluzivisht lajmin se së shpejti ata do të martohen.

Pas lidhjes me Besnikun, Jonida udhëton shpesh nga Tirana në Prishtinë, mirëpo së fundmi arsyeja nuk ka qenë vetëm Besniku, por edhe për punë.

Jonida ka bërë të ditur me një postim në Instagram lajmin se sivjet është moderatorja e festivalit PriFest.

Jonida shprehet e lumtur që dë moderojë për herën e tretë PriFest-in’ dhe festivali do të mbahet mes datave 16-22 Korrik.