U MARTUA PAK DITË MË PARË/ Erik Lloshi i dedikon këngë gruas (VIDEO) – AlpeGossip
U MARTUA PAK DITË MË PARË/ Erik Lloshi i dedikon këngë gruas (VIDEO)

U MARTUA PAK DITË MË PARË/ Erik Lloshi i dedikon këngë gruas (VIDEO)

Erik Lloshi i dha fund beqarisë pak ditë më parë.

Dhe pas martesës këngëtari ka befasuar me një këngë surprizë dedikuar bashkëshortes së tij Romina Sablic.

“Pengu i dashnisë” titullohet kënga që Eriku i kushton dashurisë së jetës.

Ndërsa në videoklip nuk kanë munguar momente nga dasma e çiftit.

Këngëtari u martua mbrëmjen e 16 gushtit. Çifti zgjodhi veshjet tradicionale për ceremoninë, fustan të bardhë për nusen e kostum të zi për dhëndrin.