HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ingrit Gjoni “Bricjapi” seksi që nuk mund të mos e duash! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ingrit Gjoni “Bricjapi” seksi që nuk mund të mos e duash!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ingrit Gjoni “Bricjapi” seksi që nuk mund të mos e duash!

Ingrit Gjoni është një ndër këngëtaret shqitare mjaft e preferur nga publiku shqiptar.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Bricjapit” dhe përputhet me karakteristikat e saj.

Bricjapi është një ndër shenjat e horoskopit që tregon një siguri të madhe në vete por kjo vjen në sajë të aftësive që ai ka e për të cilat është i vetëdijshëm. Ingrit Gjoni prej vitesh është e pranishme në skenën muzikore e sërish preferohet së tepërmi nga publiku shqiptar.

Një karakteristikë e Bricjapit qëndron në faktin se ato janë shumë punëtore dhe kjo duket edhe në profilin e Ingritit në Instagram ku tregohen vetëm lajmërime pune.

View this post on Instagram

London🔥🔥🔥30.6.2018❤️🇦🇱😘😘😘

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Së fundmi një Bricap tipik si Ingriti ka ëndërr e synim të ngjitet lart e më lartë!

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

/AlpeNews.al