“TANI MUND TË QUHEMI…”/ Si kanë ndryshuar gjërat për Fjodorën, Vilmën dhe Jonidën pas 5 vitesh? E tregon kjo FOTO – AlpeGossip
“TANI MUND TË QUHEMI…”/ Si kanë ndryshuar gjërat për Fjodorën, Vilmën dhe Jonidën pas 5 vitesh? E tregon kjo FOTO

“TANI MUND TË QUHEMI…”/ Si kanë ndryshuar gjërat për Fjodorën, Vilmën dhe Jonidën pas 5 vitesh? E tregon kjo FOTO

Fjodora Fora ka ndarë një kujtim shumë të bukur me moderatoret e njohura, Vilma Masha dhe Jonida Vokshi 5 vite më parë.

Ajo ka publikuar një foto së bashku me vajzat ku shihen se të treja kanë veshur bluzet kuqezi.
“Tani mund të quhemi të gjitha mamat bashkë”, ka shkruar Fjodora krah fotos duke treguar njëherazi se si kalon koha dhe se si ka ndryshuar tashmë jeta e tyre.
Jonida ka vendosur ta ripublikojë këtë moment duke shtuar se është një kujtim shumë i bukur.
Kujtojmë se tashmë Fjodora është mamaja e një djali të quajtur Teo, Vilma është mamaja e një vajze të quajtur Sea dhe Jonida mamaja e një vajze të quajtur Emi./revistawho.com