''ZHDUKUUU IDIOT''/ Tensionohet situata! ÇMENDET Renato Mekolli i hedh tiganin konkurrentit dhe...(VIDEO) - AlpeGossip
”ZHDUKUUU IDIOT”/ Tensionohet situata! ÇMENDET Renato Mekolli i hedh tiganin konkurrentit  dhe…(VIDEO)

”ZHDUKUUU IDIOT”/ Tensionohet situata! ÇMENDET Renato Mekolli i hedh tiganin konkurrentit dhe…(VIDEO)

Prej disa ditësh, Renato Mekolli ua ka bërë kuzhinën “ferr” disa konkurrentëve të ‘’Hell’s Kitchen’’ dhe mbrëmjen e së premtes ndodhi një situatë shumë e sikletshme. Renato ka debatuar ashpër me njërin prej konkurrentëve, i cili kishte harruar pa pastruar karkalecat, duke bërë që shefi ti hedhë tiganin nga këmbët dhe ta largojë nga kuzhina.

Renato u acarua edhe më shumë kur ai po refuzonte me forcë të dilte nga kuzhina, aq sa e quajti idiot dhe dhe me zërin “kupë të qiellit” i kërkoi të “zhdukej” nga puntata e gatimit.