U NDANË PAS 13 VITESH BASHKË/ Ndjekësit i vërsulen Robertit: Turp për ty, ke tradhëtuar Norën – AlpeGossip
U NDANË PAS 13 VITESH BASHKË/ Ndjekësit i vërsulen Robertit: Turp për ty, ke tradhëtuar Norën

U NDANË PAS 13 VITESH BASHKË/ Ndjekësit i vërsulen Robertit: Turp për ty, ke tradhëtuar Norën

Ditën e djeshme Robert Berisha konfirmoi lajmet se ai dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund martesës së tyre. Me anë të një postimi në Instagram Roberti deklaroi se dashuria mes tyre ka mbaruar, por ata kanë mbetur shokë të mirë.

“Nese nuk ka me dashni mes nje ciftit, nuk domethene me u be armik e me ja kthy shpinën. Permes ketij postimit Nora Istrefin e falenderoj shume qe ma ka pru ne jete nje fëmijë si Renee…edhe shum kujtime te bukura prej 2006..Noriq t’kam borxh tan jetën. Të uroj gjithë të mirat”, shkruante Roberti ndër të tjera.

Megjithatë ndjekësit e këngëtarit nuk e kanë pritur fort mirë lajmin e ndarjes dhe nuk kanë ngruruar që të akuzojnë Robertin edhe për tradhëti.

“Nana jem sja ka dit as emnin babes tem kur jan martu po ce 40 vjet martes i kan edhe duhen ma shum se do t rij ….kejt filma t amerikes i keni tu u bo moderno …. e tash po thu ta kam borxh ni jet pfff njerin edhe kur nuk e don dush me e kriju vet dashurinedhe per shkak cati fmis qe e keni…”- shkruan një ndjekës.

“Turp per ty! Te mbaroi dashuria!?Jo jo dashuria nuk mbaron kur eshte e vertet por ti nuk ke patur dashuri te vertet! Lakmia e djalli hyn ne mes e mendon se gjen me mire! Njerez te dobet e pa karakter! Po me mire per Noren qe te ka heq qafe se te ka hy shume vetja ne qejf! Skam pike respekti per ty si njeri.”- shkruan një tjetër.