“E BUKUR SI ERA SEKSI SI…”/ Nora Istrefi ka NDËRRUAR ngjyrën e flokëve, dhe duket WAU (FOTO) – AlpeGossip
“E BUKUR SI ERA SEKSI SI…”/ Nora Istrefi ka NDËRRUAR ngjyrën e flokëve, dhe duket WAU (FOTO)

“E BUKUR SI ERA SEKSI SI…”/ Nora Istrefi ka NDËRRUAR ngjyrën e flokëve, dhe duket WAU (FOTO)

Këngëtarja seksi tashmë është bërë zeshkane.

Nora Istrefi ka ndërruar ngjyrën e flokëve dhe është shfaqur bombastike edhe në këto të fundit, pamja e së cilës është për tu admiruar me një stil të ri me flokë të gjata.

 Nora cilësohet të jetë njëra nga mamatë më seksi të estradës, e cila tashmë ka një vajzë të quajtur Renee.

View this post on Instagram

Friday Mood 🙅🏻‍♀️

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on