“I NXORRËN TË PALARAT NJËRI TJETRIT”/ Sherret më të bujshme të artistëve: Nga Linda me Xhensilën tek…(FOTO) – AlpeGossip
“I NXORRËN TË PALARAT NJËRI TJETRIT”/ Sherret më të bujshme të artistëve: Nga Linda me Xhensilën tek…(FOTO)

“I NXORRËN TË PALARAT NJËRI TJETRIT”/ Sherret më të bujshme të artistëve: Nga Linda me Xhensilën tek…(FOTO)

Në showbiz-in shqiptar këtë vit nuk është përfolur vetëm për dasma apo shtatzëni.

Ka pasur edhe disa “sherre” të bujshme mes personazheve të njohur shqiptarë. Fatmirësisht zënkat kanë ndodhur vetëm në rrjetet sociale me kunja të ndërsjelltë.

Gjithsesi për disa ditë këto debate kanë mbushur portalet me lajme nga më të ndryshme. Ne shpresojmë që në vitin që do të vijë të mos ketë shumë sherre mes personazheve të njohur shqiptarë.

Linda Rei dhe Xhensila Pere

Kozeta Kurti dhe Ronela Hajti

Tayna dhe Fifi

Nevina Shtylla dhe Eva Murati

Ledri Vula dhe Dj Blunt

Rudina Magjistari dhe Linda Rei

 

Përgatiti:AlpeNews.al