E kryqëzuan se pozoi NUDO/ Kjo pjesëtare e OTR iu kthehet keq gojëve të liga (FOTO) – AlpeGossip
E kryqëzuan se pozoi NUDO/ Kjo pjesëtare e OTR iu kthehet keq gojëve të liga (FOTO)

E kryqëzuan se pozoi NUDO/ Kjo pjesëtare e OTR iu kthehet keq gojëve të liga (FOTO)

Niki Delijorgji, vajza e biznesmenit Mihal Delijorgji, është një prej modeleve më të suksesshme shqiptare e cila e vazhdon karrierën e saj prej disa kohësh tanimë jashtë vendit.

Modelja ka fituar Miss Shqipërinë në vitin 2012, por prej kohësh duket se ajo është angazhuar dhe në aktivitete të tjera artistike si këndim e kërcim.

Ndërkohë modelja seksi është pjesë e OTR dhe shumë shpejt pritet të lançojë këngën e parë. Së fundmi Niki ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe kjo pasi ajo pozoi NUDO dhe lajmi ‘mori dhenë’. Por Niki është habitur nga reagimi që mori nga publiku shqiptar, kështu qëu dedikoi një story në Instagram, siç e shihni më poshtë

K