“NJË TMERR I VËRTETË”/ Julian Deda e kap nostalgjia edhe poston foton para 20 vitesh – AlpeGossip
“NJË TMERR I VËRTETË”/ Julian Deda e kap nostalgjia edhe poston foton para 20 vitesh

“NJË TMERR I VËRTETË”/ Julian Deda e kap nostalgjia edhe poston foton para 20 vitesh

Aktori i njohur Julian deda duket se është kthyer pas në kohë. Ai dallohet për tipin pa komplekse edhe shpesh poston ftotografi të vjetra.

Juli është shumë aktiv në rrjetin social Instagram ,para disa minutash ai ka publikuar një foto ku shihet me xhinkse të ngushta edhe flokë të gjata.

Aktori krah fotos bën shkrimin emocionues:Nostalgji. (1998)
Ishte koha kur visheshim 100% me xhinse dhe e shoqeronim pa lidhje me nje kollare te kuqe. Ishte koha kur floket i kishim aq te gjate sa na mbanin era kembe..! Me pak fjale nje tmerr i vertete.