“MË PROVOKUESE SE KURRË”/ 40-vjeçarja Rovena Stefa i habit të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
“MË PROVOKUESE SE KURRË”/ 40-vjeçarja Rovena Stefa i habit të gjithë (FOTO)

“MË PROVOKUESE SE KURRË”/ 40-vjeçarja Rovena Stefa i habit të gjithë (FOTO)

Rovena Stefa po vazhdon ta mbajë për vete sekretin e formave të saj perfekte fizike dhe ruajtjen e ‘rinisë’.

Ajo është një rast unik, pasi është mjaft e vështirë që dikush pas 40-ve të shfaqet e tillë si Rovena Stefa
Këngëtarja vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, ndërsa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Nga gjitha këto paraqitje me të cilat po merr vëmendje të vazhdueshme, Rovena duket si vajzë e re dhe shumë energjike.