NË PRITJE TË ËMBËL/ Gjiko, Zëri dhe Elita me barkun e rrumbullakosur sapo na dhuruan një kartolinë festash (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Gjiko, Zëri dhe Elita me barkun e rrumbullakosur sapo na dhuruan një kartolinë festash (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Gjiko, Zëri dhe Elita me barkun e rrumbullakosur sapo na dhuruan një kartolinë festash (FOTO)

Një ndër çiftet më të dashur për publikun, Elita Rudi dhe Gjiko publikojnë shpesh momente familjare në rrjete sociale, ashtu siç kanë bërë dhe së fundmi.

Elita ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa fotografi të shkrepura së fundmi, si kartolinë festash. Ajo, Gjiko dhe Zëri shihen të lumtur pranë pemës.

Në sy bie dhe barku i rrumbullakosur i Elitës, pasi siç tani dihet, ajo është në pritje të një vajze.